Dříteč „B“ – Paramo Pardubice 6:0 (1:0)

Sestava Dřítče: Zakopal – Dibelka, Vondra, Hořenovský, Pošva – Flídr, Hruša, Mužík, Kašík – Vondrouš, Kušnír

Branky Dřítče: 2x Kušnír, 2x Hruša, Spěvák, Pošva

Domácí tradičně posíleni hráči A mužstva vlétli na soupeře a již ve 3. minutě uklidil Kušnír odražený míč do sítě. Namlsaní fanoušci, očekávající kanonádu, se však na další branku dlouho načekali, neboť největším soupeřem domácích byla zbrklost a vychýlená muška. Ve 2. poločase, kdy se do hry zapojil Spěvák a Vosyka místo Hořenovského a Vondrouše tlak sílil. Navýšení skóre přinesla až střela Pošvy z dobrých 30 metrů v 55. minutě. Za stavu 2-0 sáhl trenér domácích opět k dvojitému střídání a za Kašíka s Flídrem poslal na kraje zálohy Vávru s Menšlem. A začaly se dít věci, po minutě poslal Spěvák kolmici na Hrušu, který nezaváhal, 3-0. Dvě minuty na to se prosadil sám Spěvák a hosté nestíhali, 4-0. Spěvák i nadále rozdával krásné pasy a v 79. minutě po úniku Vávry a skluzu Hrušy domácí navýšili již na 5-0. Hned po rozehrávce sebral míč hostům Kušnír, proběhl slalom a zavěsil na konečných 6-0. Pochvalu jistě zaslouží oba dvougóloví střelci Hruša, Kušnír, ale i Zakopal který hlavně v prvním poločase několikrát zatáhl za záchranou brzdu v podobě včasného vyběhnutí.