Dříteč „B“ – Nemošice B“ 3:1 (3:0)

Víkendový zápasový duet napsal asi básník, neboť v neděli i Béčko odrazilo černou můru a hromadný součet 6ti bodů se počítá. Ve velmi překvapivé sestavě Zakopal-Dibelka,Vondra,Hořenovský,Vosyka,- Flídr,Mužík,Tesař j.,Vávra,-Kašík ,Frinta upeklo zaskakující trenérské duo Mužik,Vosyka jedenáctku pouze s jedinou posilou A týmu, a nutno podotknout že na postu koncáka se činil skvěle. Prvních 15 minut to vypadalo stejně jako minule, hosté hráli a domácí je zdatně zásobovali nahrávkami. Podzimní výsledek na půdě soupeře 5-6 asi všem svázal nohy, a tak jediný kdo si z toho nedělal hlavu byl onen koncový hráč Frinta, kterému se podařilo zahodit z brejkových situací 2 stoprocentní šance. Avšak díky nim, jakoby jsme procitli a začali hrát konečně fotbal. Ve 20.min po pravé straně unikl Flídr,jeho centr si stáhl na nohu Mužík a šajtlí zpoza vápna nedal na zadní tyč prošedivělému gólmanovi hostí šanci.O 5 minut později ,kdo jiný než Flídr opět využil své rychlosti, a asi nejhezčí akci celého zápasu zakončil Kašík rybičkou a letmo z prostoru penalty zavěsil hlavou k tyči na 2-0. Ve 40. po standardní situaci zahrávanou Tesařem se na zadní tyči dočkal i sám Flídr a pohodlně do prázdné brány na 3-0. Nutno podotknout, že hosté si vypracovali také jednu krásnou gólovou akci, kdy zakončovali hlavou do prázné brány,ale asi i díky modlitbám Káji skončil míč na břevně. Poločasový výsledek 3-0 byl příjemný,ale následných 45 ukázalo,že je potřeba makat do konce. Hned po rozehrávce šance hostů zůstala nevyužita, my, tak trochu spokojení polevili a hra se přelévala na obě strany. V 60min Haan za Vávru, v 75 Hruša Patrik za Kašíka a jediné co stojí za zmínku byl gol v naší síti po standartce soupeře, kdy si stopeři nepohlídali prostor před brankou a vrácený míč uklidil soupeř mimořádně do branky a ne do břevna. V poklidu sehraný zápas s přehledem odřídil sudí Hrozen, a u domácích nutno vyzdvihnout výkon Flídra, který asistoval u všech 3 branek a Hořenovského, který místy i na hranici zdraví podstupoval obrané souboje. Pěkný zápas skončil vítězstvím a jak prohlásil sám Jirka, ve Dříči jsou gólmani hlavně proto aby góly chytali a ne aby je dávali.