Dříteč „A“ – Újezd 2:1 (1:0)

Sestava Dřítče:Frinta – Hruša, Bednář, Hořeňovský, Morávek – Flídr, Klofanda, Lietavec, Pečinka – Štěpán, Kašík.

Střídání Dřítče:Pošva, Hořeňovský, Vosyka

Branky Dřítče:Pečinka, Flídr

Utkání ve kterém domácím chybělo hned pět hráčů základu proti Újezdu, který na tom nebyl o mnoho lépe, začalo rychlou brankou Pečinky z 5. minuty po rohovém kopu Lietavce. Z vedení se však Dřítečtí neradovali dlouho, po necelé minutě vyrovnal tečovaným trestným kopem T. Bendžík. Vynucené absence mnoha hráčů na obou stranách se bohužel podepsaly na kvalitě utkání, které by se spíše hodilo do třetí třídy. Díky tomu bylo k vidění mnoho nepřesných přihrávek a také chyb v obraných řadách obou mužstev. Ve 42. min. se přece jenom prosadil domácí Flídr a šikovnou tečí přihrávky Kašíka, zvýšil stav před poločasem na 2:1 pro Dříteč.
Po obrátce se domácí přece jenom zlepšili v kombinaci a vytvořili si i několik gólových šancí, které ovšem trestuhodně zahazovali. V tomto „vynikal“ hlavně záložník Bednář. Díky tomu se Dřítečtí museli strachovat o výhru až do závěrečného hvizdu výborného sudího Oulického. Nakonec se podařilo tři body doslova ubojovat a to i díky pětici hráčů „B“ týmu, kteří se objevili ve druhé půli na hřišti.