Branky za domácí: Hausner (32.), Michňák (45.), Kušnír (45.).

Za hosty: Vlastní – Pleskot (52.), Kavka (90.).

Rozhodčí : Čad, Ortikov, Hruška.

ŽK – 2:3

ČK – 0

Diváků: 103

Sestava domácích: Frinta, Klofanda, Pluhař, Vrážel, Pleskot, Hausner, Daněk, Černohorský, Musil, Kušnír, Michňák.

Stř.: Horáček, Flídr, Voženílek.

Sestava hostí: Kašpar T., Tláskal V., Blažek, Smutek, Süttö, Borovec, Valenta, Tláskal J., Kavka, Slabý, Fous.

Stř.: Sušil.

Sobotní deštivé dopoledne nabídlo zajímavý derby zápas dvou odlišných poločasů, ve kterém nastoupili naši borci v nově vyrobených dresech. Hosté si museli ve Dřítči připadat jako doma, protože většina diváků přijela právě z města na Loučné.

Od začátku se hrálo celkem vyrovnané utkání s oboustrannou snahou neudělat na kluzkém terénu zbytečnou chybu.

V 8.min. se nepovedlo domácím autové vhazování a na Frintu se řítil osamocený útočník Slabý, ale naštěstí pro Dřítečské v zakončení selhal. Ve 20.min. centroval Kušnír ostře míč do vápna Sezemic a nakonec z toho byla velice nebezpečná střela, která jen těsně minula pravou tyč branky hostí.

Od 20.min. začali přebírat herní iniciativu domácí a čím dál častěji dostávali hostující obranu pod tlak. Poprvé se gólově prosadili ve 32.min. když Pluhař poslal míč hlavou napříč vápnem na zadní tyč, kde zakončil do „prázdné“ Hausner. Ve 40.min. mohl srovnat skóre Fous, ale ve snaze přelobovat Frintu minul zároveň i domácí branku . . . .

Dřítečtí pak pojistili své vedení během 45.minuty – nejdříve parádní „šajtlí“ vyhnal pavouky z levé šibenice brány Michňák a než se hosté vzpamatovali, prohrávali po brance Kušníra už 3:0!

Po obrátce Sezemičtí vsadili vše na útok a v 52.min. skórovali přímo z rohu po nešťastné teči domácí obrany. Tato branka s Dřítečským mužstvem nezdravě otřásla a herní iniciativu tak přebrali hosté. Domácí obrana však bez větších problémů odolávala a útočníci měli více prostoru pro rychlé brejky. Definitivně mohl rozhodnout v 85. min. Kušnír, který po sólu od půlky hřiště jen těsně minul svatyni hostí.

Na konečných 3:2 upravil v poslední minutě po rohovém kopu kapitán Sezemic Kavka.

Pochvala pro domácí hlavně za velkou bojovnost a hru v první půli.

Utkání odřídil s velkým přehledem rozhodčí Čad.