Dříteč “A” – Roveň „A“ 2:2 (0:2)

Sestava Dřítče:Frinta – Hruša, Klofanda, Viselka, Morávek – Kroupa, Spěvák, Pluhař, Pečinka – Kušnír, Bednář

Střídání Dřítče:Vrška

Branky Dřítče:Kušnír, Bednář

Domácí hráči začali utkání nekoncentrovaně a tak se nemohli příliš divit, že díky pohotovému
útočníkovi hostí Absolonovi, prohrávali ve 12. min. už 0:2. Tento vývoj samozřejmě dříteč-ské fotbalisty poznamenal, roveňští se stáhli do obrany a do konce první půle se hrál fotbal nevalné úrovně.
Kvalitnější kombinační hra domácích přinesla po obrátce zvýšenou aktivitu domácích na polovině Rovně a také více nebezpečných situací před Balášem. Samostatný průnik Kušníra ze 68.min. hostující obrana vyřešila penaltovým zákrokem a sám postižený se ujal úspěšně exekuce a upravil stav na 1:2. Tlak Dřítče s blížícím se koncem zápasu sílil a štěstí se nakonec k domácím také přiklonilo v samotném závěru. V první nastavené minutě se podařilo zleva poslat Spěvákovi přízemní centr do malého vápna a míč pohotově uklidil do branky Bednář. Domácí hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a bod je nakonec spravedlivý pro oba týmy.