Branky za domácí: Vrážel (5.), Skřivánek (15.), Polzer (26.) min.

Za hosty: Petránek 2x (32., 46.), Malinský 2x (51., 59.), Daněk vlastní (53.), Říha (87.) min.

Rozhodčí : Čermák, Urbanec, Stoček.

ŽK – 3:3

ČK – 0

Diváků: 65

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Bednář, Skřivánek, Klamta, Bureš, Daněk, Pozler, Pleskot (68. Pallas), Vrážel, Kušnír .

Sestava hostí: Pipek, Křenek, Skoupý, Ovečka, Metelka (83. Školník), Mlynka (46. Buchta), Spěvák, Malinský, Štěpánek, Říha, Petránek,

Domácím se po několika kolech konečně zaplnila soupiska a bylo to znát i na jejich výkonu. Hrál se oboustranně otevřený fotbal, který se musel líbit i přítomným divákům. Díky aktivní hře s dobrou střeleckou potencí a spolehlivému Frintovi, vedli Dřítečtí již ve 26. min. překvapivě 3:0.! Po smolném odrazu míče od obránce snížili hosté ve 32. min. pohotovým Petránkem na 1:3.

Hned ze začátku druhé půle neproměnili své gólovky Kušnír s Pleskotem a to mělo fatální dopad na další vývoj zápasu. Ve 46. min. se opřel do míče Petránek a jeho krásná střela skončila po odrazu od břevna v brance. S domácími tento moment tak otřásl, že začali v obraně kupit jednu chybu za druhou a tohoto kolapsu dokázali Rohozničtí plně využít. Během deseti minut vstřelili další tři góly a zápas tak definitivně překlopili na svoji stranu. . .

Šestý gól z 87. min. ve Frintově svatyni jen dokreslil mizerný výkon Dřítečské obrany.

Pochvala pro domácí hráče Frintu a Daňka. U hostí vynikli Petránek s Malinským.