Dříteč “A” – Přelovice “A” 0:1 (0:1)

Sestava Dřítče: Frinta, Hruša, Bednář, Klofanda, Morávek – Lietavec D., Kroupa, Částek, Pečinka – Kušnír, Stejskal.

Zápas odehrán: 16.11.2013

Střídání Dřítče: Dibelka, Vrška

Hosté začali utkání lépe a již ve 4.min. po rychlém brejku vstřelil Hačko vedoucí branku Přelovic. Dřítečtí se ze šoku probírali jen pomalu a tak více ze hry měli běhaví hosté, kteří nejvíce ohrožovali Frintovu svatyni z rohových kopů zahrávaných levonohým Blažkem. Na konci první půle měl již za sebou několik zákroků i náhradník R.Šimák a např. po pumelici Klofany ho musí pálit dlaně ještě teď. Loženky Kušníra přelovická obrana odvrátila s vypětím všech sil.
Po obrátce se posunul na hrot Částek a herní aktivita se přestěhovala na domácí kopačky. V 50.min. Šimák bravurně vyškrábl gólovou střelu Kušníra mířící do levé šibenice. Poté hosté postupně přestáli několik závarů po rohových kopech a sami se pouštěli do nebezpečných protiútoků. Domácí střelci se trápili i nadále a stav se už nezměnil ani po rohovém kopu D.Lietavce v 89.min., kdy se míč odrazil pouze za hostující branku.
Dřítečtí by zřejmě v tomto zápase nevstřelili gól ani do půlnoci… Tři body tedy trochu překvapivě putují do Přelovic, které zároveň zrušily domácím podzimní neporanitelnost na vlastním hřišti.

zapsal J. Vinkler

Komentáře nejsou povoleny.