DŘÍTEČ „A“ – PŘELOUČ „B“ 4:2

DŘÍTEČ „A“ – PŘELOUČ „B“

Výsledek: 4:2 (1:2)

Branky za domácí: Vrážel z penalty (12.min.), Musil 2x (69. + 79.), Bednář (68.).

Za hosty: Linhart (6.min.), Rokyta V. (38. min.).

Rozhodčí : Balog, Čapek, Rázek.

ŽK – 3:4

ČK – 0

Diváků: 30

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Klofanda, Bednář, Balog, Musil, Daněk, Vrážel, Černohorský, Musil, Hajcman.

Stř.: Turina, Vondrou T., Žáňa.

Sestava hostí: Sirůček, Hladík, Beránek M., Machačný, Musil, Štainer, Novotný, Pokorný, Hudec, Rokyta V., Linhart.

Stř.: Dlask, Semelka, Rokyta R.

Domácí i v improvizované sestavě byli mírně lepším týmem, ale díky větší produktivitě vyhráli první půli hosté z Přelouče.

Zlom ve vývoji utkání přišel v rozmezí 68. a 70. min., kdy nejdříve srovnal skóre na 2:2 krásnou střelou „ala P.Schick“ , stoper Bednář. Prakticky hned po rozehrání se individuálně prosadil Musil, když téměř z nulového úhlu prostřelil golmana Sirůčka a míč zapadl přesně za zadní tyč.

Hosty tento moment psychicky poznamenal a zcela vypadli z tempa.

Konečnou podobu dal výsledku v 79. min. svým druhým gólem Musil. Podařil se mu neuvěřitelně stejný „kousek“ jako deset minut před tím a téměř z brankové čáry propasíroval míč pravou šajtlí do přeloučské brány.

Hosté se na žádný větší odpor již nezmohli a tři body tak zaslouženě zůstali ve Dřítči.