DŘÍTEČ „A“ – PŘELOUČ „B“ 2:0

DŘÍTEČ „A“ – PŘELOUČ „B“ 2:0

Výsledek: 2:0 (1:0)

Branky za domácí: Pleskot (23.), Musil (58.).

Rozhodčí : Ortikov, Čapek, Hruška.

 ŽK – 2:2

Diváků: 60

 Sestava domácích: Frinta, Pleskot, Zollman, Pluhař, Pečinka, Musil, Klofanda, Daněk, Voženílek (Lancinger 56.), Černohorský (Žáňa 82.), Křepela (Holouš 89.).

Sestava hostí: Marek, Slavík (Hataš 46.), Hladík, Beránek Martin, Munzar, Pištora, Pokorný, Štainer (Miláček 71.), Vinarčík, Beránek Milan, Dlask.

Domácí získali důležité tři body i bez 7 hráčů!! „áčkového“ kádru, za což jim patří velká pochvala.

Zápas začal oboustranně opatrně se snahou neudělat zbytečnou chybu, takže golmani se v brankách mohli v pohodě vyhřívat na jarním slunci. První větší šanci měl domácí Voženílek, ale z velkého úhlu Marka neprostřelil. Na druhé straně těsně minul levou tyč Frintovi svatyně nejnebezpečnější hráč hostí, Martin Beránek.

Dřítečtí postupně zvyšovali tlak na přeloučskou branku a ve 23.min. se dočkali, když po rohovém kopu, propálil Marka obránce Pleskot – 1:0.

Po obrátce byli domáci i nadále lepším mužstvem a stále se snažili pojistit si výhru druhým gólem. Své vítězství stvrdili v 58.min. brankou Musila, které předcházela  krásná kombinační akce po levé straně hřiště.

Důležité tři body tedy zaslouženě zůstali ve Dřítči a snad domácí nakopnou  ke zlepšeným výkonům i v dalších a to převážně venkovních zápasech.

 

Komentáře nejsou povoleny.