Dříteč „A“ – Přelouč „B“ 1:1 (0:1)

Sestava Dřítče: Frinta – Haan, Pluhař, Klofanda, Morávek – Lietavec, Spěvák, Stejskal, Hruša – Jelínek, Kroupa

Střídání Dřítče:Bednář

Branka Dřítče: Stejskal

Důležité utkání aspirantů na postup začalo lépe pro aktivnější hosty, kteří ohrožovali domácí obranu rychlou hrou po křídlech. Zhruba po 15.minutě se hra vyrovnala a Dřítečští si začali vypracovávat první velké příležitosti. Bohužel střela Jelínka po samostatné akci a zakončení Kroupy si do sítě Přeloučských cestu nenašly.
To hosté byli produktivnější a hned svou druhou šanci proměnili. Slabý si ve 38.min. věděl rady, obstřelil vyběhnuvšího Frintu a stanovil tak poločasový výsledek na 0:1.
V kabině domácích se o přestávce strhla doslova bouřka a na plac vyběhlo jiné mužstvo, které se od první minuty zakouslo do soupeře s cílem co nejdříve smazat jednogólové manko. Na kontě domácích přibývaly rohové a trestné kopy jak na běžícím páse, ale díky bezchybnému golmanovi Markovi a také špatnému řešení koncovky domácími hráči, se stav ne a ne změnit.
Povedlo se to až v 78.min. Stejskalovi po rohovém kopu v době, kdy lze tlak domácího týmu označit za drtivý. Poté se také dvakrát vyznamenal Frinta v domácí bráně, když bravurními skoky uchránil svůj tým od pohromy. V 91.min. se opřel do balonu z 25metrů Hruša a mohlo být „vymalováno“, jenže ten „nahoře“byl proti. Bohužel jeho projektil zasáhl pouze břevno přeloučské brány a tak si hosté nakonec s velkým štěstím odvážejí cenný bod.
Pochvala patří celému mladému týmu domácích za velkou bojovnost a odhodlání zvrátit výsledek na svoji stranu. Bohužel v klíčových momentech zápasu chyběly Dřítči zkušenosti Kušníra nebo Šorfy, protože toto utkání se dalo vyhrát…
Nevyřešenou otázkou pro domácí trenéry stále zůstává, proč jejich mužstvo nehraje naplno od
první minuty a raději „dohání“ až nepříznivý stav zápasů?!