Branky za hosty: Pečinka (39.), Gering (76.)

Rozhodčí : Rambousek, Pemčák, Balog.

ŽK – 4:2,

ČK – 0

Diváků: 60

Sestava domácích: Frinta, Horáček (77. Turina), Vrážel, Skřivánek, Bednář, Štěrba, Pejcha, Daněk, Polzer (73. Blahota), Kušnír (77. Pallas), Bureš.

Sestava hostí: Veselý, Kubista (58. Halbich), Koleček, Oberreiter, Svoboda (3. Hátle, 46. Stejskal), Troják, Hlavinka, Lejsek, Dojčán, Gering, Pečinka

Dosud neporaženým tým Pardubičky B zavítal k dalšímu utkání na půdu Sokola Dříteč. Domácí se snažili prosadit hlavně kombinační hrou, ale proti rychlým a důrazným hostů se těžko prosazovali. Přesto se Bureš a několikrát i kanonýr Kušnír dokázali prosadit do šancí, bohužel pro domácí žádná z nich nemířila mezi tři tyče brankáře Veselého.

Skóre se poprvé měnilo před koncem prvního poločasu, po několika nepřesnostech dřítečských hráčů, vyrazil Pečinka stíhaný domácím stoperem Vráželem do protiútoku. První střelu dokázal Frinta vyrazit, k jeho smůle však přímo zpět na kopačku hostujícího útočníka, který napodruhé už uspěl.

Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání. Tím se ale více objevovali mezery ve dřítečské obraně stav a rezerva Pardubiček vedla pouze o jeden gól jen díky brankáři Frintovi. Toto platilo až do 76. minuty, kdy opět po domácí ztrátě a rychlém protiútoku postupoval Gering sám na Frintu a zvýšil vedení na konečných 0:2 pro hosty.

Celé utkání bylo hráno ve vysokém tempu, útočné akce se střídali z jedné strany na druhou a hra se musel a všem divákům velmi líbit. Pardubičky B však domácí Dřítči ukázali, že budou favoritem celé soutěže a příliš bodů ztrácet nebudou.