DŘÍTEČ „A“ – OSTŘEŠANY 5:1

DŘÍTEČ „A“ – OSTŘEŠANY

Výsledek: 5:1 (2:1)

Branky za domácí: Kušnír 4x (3.,81., 85., 88. min.), Polzer (10. min.)

Za hosty: Jeníček (38. min.)

Rozhodčí : Šváb, Nováček, Vondruška.

ŽK – 1:4

ČK – 0

Diváků: 80

Sestava domácích: Mrázek, Černohorský (46. Horáček), Skřivánek, Divišek, Bednář, Polzer (54. Turina), Pejcha (62. Vrážel), Daněk, Červinka, Bureš, Kušnír.

Sestava hostí: Jákl, Dufek, Brus, Jeníček, Krigovský, Nekut, Drbohlav, Hátle (74. M.Moravec, 85. Havlíček), Nevřala, Moravec L., Křivka (76. Maivald).

Když v 10. min. zápasu hraném v letním počasí vedli domácí o dvě branky, vypadalo to s hosty všelijak. Ostřešanští se však nevzdali, využívali nepřesností v rozehrávce Dřítečských a neustále se tlačili do útoku. Získali tím několik rohových kopů a z jednoho z nich ve 38.min. skóroval hlavou Jeníček.

I po změně stran bylo utkání zcela otevřené a gólmani na obou stranách byli v neustálé permanenci. Nepsané pravidlo „nedáš – dostaneš“ se plně projevilo v 81. min. To zkušený útočník hostí L. Moravec neproměnil hlavou tutovku a z následného rychlého protiútoku se prosadil svou druhou trefou Kušnír. Kanonýr domácích v posledních minutách rozvlnil síť Jáklovi svatyně ještě 2x a zkompletoval tak svůj čistý hattrick.

Díky lepší produktivitě zvítězili Dřítečtí zaslouženě, ale hosté rozhodně svým výkonem nezklamali a byli vyrovnaným soupeřem.

Komentáře nejsou povoleny.