Dříteč “A” – Nemošice „A“ 4:1 (1:1)

Sestava Dřítče:: Frinta – Bednář, Drahokoupil, Klofanda, Hruša D. – Kroupa, Spěvák, Pluhař, Pečinka – Voříšek, Kušnír

Střídání Dřítče:Hruša P., Mužík, Vrška, Flídr

Branky Dřítče:Pečinka, Klofanda, Mužík, Hruša D.

Domácí začali aktivně a během prvních pěti minut měli tři slušné příležitosti ke skórování a to především z hlaviček po rohových kopech. Vinou nepřesné kombinace Dřítče se hra postupně vyrovnala a útočník hostí Granec neustále zaměstnával domácí obranu rychlými výpady.
Trestňák Vaculíka z třiceti metrů v 18.min. nečekaně před Frintou zaplaval a k všeobecnému překvapení skončil v síti. Za sedm minut bylo srovnáno, to když Voříšek vyhrál hlavičkový souboj a sklepl míč na dobíhajícího Pečinku, který hlavou nikým neobtěžován skóroval.
Aktivitu Dřítče utlumilo nucené dvojnásobné střídání hráčů ještě v průběhu první půle. Nové síly vlil domácím v 51.min. zkušený Klofanda, který ostrou ránou z trestného kopu propálil vše co míči stálo v cestě a posunul skóre na 2:1.
Hosté pak nastřelili břevno, ale přesná střela Mužíka z 57.min. po akci Kušníra a příhře Kroupy znamenala vedení 3:1. Kušnír poté ještě nastřelil levou tyč Dufkovi brány a skóre zápasu na 4:1 uzavřel po rychlém brejku D.Hrůša. Absolutorium za své výkony zaslouží hlavně oba golmani, kteří předvedli několik famózních zákroků a drželi skóre v přijatelných mezích.
Dřítečtí každopádně získali důležité tři body v souboji kvalitním soupeřem a po třech domácích zápasech odjedou na půdu Choltic.