Branky za domácí: Štěrba (15.), Flídr (77. min.)

Rozhodčí : Volenec, Ledvina, Matz (z Kutné Hory.)

ŽK – 3:2

ČK – 0

Diváků: 60

Sestava domácích: Frinta, Pleskot, Linha, Bednář, Pečinka, Fabián, Štěrba, Daněk, Kubista, Vrážel, Flídr.

Stř.: Vondrou T., Dávid J.

Sestava hostí: Černohubý, Janata, Kulhánek, Šafránek, Kosina D., Peterka, Kosina M., Englich V., Veselý, Vajer J., Švadlenka.

Stř.: Šmejda, Pačes, Mikan.

I když v domácí kabině přetrvávají velké personální problémy, tak se hráči dokázali semknout a po bojovném výkonu překvapivě zdolali kvalitního soupeře ze špice tabulky.

V první půli i s podporou silného větru, měli více ze hry hosté, kteří hrozili hlavně z rohových kopů a následně vzniklých závarů. Největší šanci hostujícího Peterky zastavilo ve 12. min. břevno.

Domácí se soustředili hlavně na bezchybné bránění, ale hned jejich první střela Štěrby v 15. min. byla úspěšná a znamenala vedení 1:0. Moravanští do konce první půle ještě několikrát nebezpečně ohrozili Frintovu svatyni, ale domácí golman byl opět bezchybný.

Po změně stran se hosté vrhli do útoku a tak se gólové šance začali rodit i před hostující brankou. V rozmezí 47. – 56. min . volaly po brance hlavičky Daňka a Vrážela. Na druhé straně měli tutovku Švadlenka a dokonce 2x po sobě mladý hráč Peterka. Brankáři na obou stranách však svými bravurními zákroky odmítli změnu skóre.

V 77. min. vystřelil Flídr a jeho nenápadná rána po zemi zapadla za zadní tyč Černohubého svatyně a znamenala definitivní rozuzlení tohoto duelu.

Velká pochvala pro Dřítečské hráče za bojovnost podpořenou kvalitní defenzívou a zisk veledůležitých tří bodů a jen tak dál!