Branky za domácí: Vrážel (20. a 35. min.)

Za hosty: Vencl P.(44. a 89.), Karlík (76.), Vencl J. (86)

Rozhodčí : Oulický, Šindler, Balog

ŽK – 2:1

ČK – 0

Diváků: 60

Sestava domácích: Frinta, Závorka, Vrážel, Drahokoupil, Pluhař, Voříšek, Zollman, Bednář, Pečinka, Klofanda, Kušnír

Stř.: Derner, Musil

Sestava hostí: Sušil, Rychtařík, Karlík T., Bříza, Novotný, Stefanov, Křivka, Valský, Svoboda, Vencl P., Vencl J.

Stř.: Soukup, Karlík M.

Jubilejní desátou sezonu v OP zahájili domácí v dobrém tempu a hlavně díky vyhraným soubojům si vytvořili i několik nebezpečných standartek. Ve 20. min. se z trestného kopu krásně trefil střelou přes zeď domácí kapitán Vrážel – 1:0.

Hosté se v první půlhodině jakoby seznamovali s tempem vyšší soutěže a příliš se herně neprosazovali. Krásný gólový moment přinesla 35.min. Po přesném výkopu Frinty si míč bleskově stáhl Vrážel a po kličce vyběhnuvšímu Sušilovi, uklidil míč do prázdné branky – 2:0.

Mikulovickým se nakonec ještě před poločasem podařilo snížit klasickým „šatňákem“. Po trestném kopu se míč šťastně odrazil od zdi k P.Venclovi a ten ho zkušeně uklidil do branky – 2:1.

V 50.min. druhé půle měl dobrou příležitost ke skórování Kušnír, ale jeho střela branku hostí minula. Od této chvíle se začali čím dál více prosazovat Mikulovičtí a to hlavně díky pohyblivosti a rychlosti svých hráčů. Obranná hra Dřítče se postupně rozpadala a to byla voda na mlýn Stefanovovi a spol. Rychlým přechodem z obrany se hosté dostávali do přečíslení a díky přesnému zakončení rozhodli v poslední čtvrthodině o svém zaslouženém vítězství.

Každopádně domácí hráči mají před dalším mistrákem o čem přemýšlet – např. o tom, že je potřeba pravidelně potrénovat . . . . . . .