DŘÍTEČ „A“ – MIKULOVICE 1:0

DŘÍTEČ „A“ – MIKULOVICE

Výsledek: 1:0 (0:0)

Branky za domácí: Zezulka (56. min.).

Za hosty:

Rozhodčí : Novotný, Tuláček, Málek.

ŽK – 0

ČK – 0

Diváků: 75

Sestava domácích: Frinta, Turina, Vrážel, Divišek, Bednář, Horáček, Pejcha, Daněk, Klamta, Bureš (82. Vondrouš P.), Zezulka (86. Žána).

Sestava hostí: Červenka, Karlík M., Křivka, Novotný, Hyxa, Dynter, Štěpán, Karlík T., Bříza (75. Soukup), Stefanov, Plesinger.

Do utkání tabulkových sousedů nastoupily oba týmy v oslabených sestavách a tak nebylo předem jasné, co můžou trenéři i diváci od hráčů očekávat.

Hned v první minutě se hosté dostali do velké šance, ale mladík Dynter nezakončil dobře a míč putoval mimo Frintovu bránu. Dřítečtí postupně přebrali otěže zápasu, lépe kombinovali a vytvořili si i několik velkých závarů před Červenkovou svatyní. Domácí obranu nejvíce zaměstnával hbitý Plesinger, který mohl skórovat z brejku ve 30. min., ale Frinta jeho přízemní střelu nepustil do sítě. Následně se prezentoval krásnou střelou Vrážel, ale jeho projektil bohužel skončil pouze na tyči.

Druhá půle se odehrávala již plně v režiji domácích, kteří se mocně snažili o vstřelení branky. To se nakonec podařilo v 56. min. zkušenému Zezulkovi, který po krásné nahrávce Pejchy neměl problém se zakončením. Dřítečtí v dalším průběhu zahodili ještě několik dalších šancí a tak byli málem potrestáni Štěpánem, který svou tutovku poslal pouze do Frintovi náruče.

Nutno říci, že tři body nakonec zaslouženě zůstaly domácím, kterým se na jaře nebývale daří.

Kladem utkání byla čistá hra obou týmů, když se ani jednou nežlutilo.

Komentáře nejsou povoleny.