DŘÍTEČ „A“ – KŘIČEŇ 1:0

DŘÍTEČ „A“ – KŘIČEŇ

Výsledek: 1:0 (0:0)

Branky za domácí: Polzer (69. min.)

Za hosty: nikdo

Rozhodčí : Matyáš, Málek, Rambousek J.

ŽK – 1:6

ČK – 1, Ryšavý (84. min.) po druhé ŽK.

Diváků: 69

Sestava domácích: Frinta (19 min. Mrázek), Horáček, Skřivánek, Divišek, Bednář, Klamta, Pejcha, Daněk, Červinka, Polzer (70. min. Černohorský), Bureš (44. min. Pallas).

Sestava hostí: Štěpánek, Hanzl (72. Branský V.), Jánský, Beneš, Malý, Koki, Branský A., Vanžura, Rež, Havlíček (60. Ryšavý), Abbrent.

V tomto utkání chtěli domácí potvrdit důležité 3 body z Máteřova, ale věděli, že bez absentujících opor Vrážela s Kušnírem a v silném větru to nebude jednoduché. V hostujícím dresu chyběl kanonýr Biath.

Kromě nuceného střídání gólmana Frinty již v 19. min. se toho v první půli na zeleném pažitu mnoho nestalo. Odehrával se opatrný fotbal s mírnou převahou Křičenských a množstvím nepřesností na obou stranách. Ve 44. min. se zranil domácí útočník Bureš a na hřiště musel naskočit 50-letý J. Pallas.!

Ve druhé půli se Dřítečtí zlepšili, díky přesnější kombinaci drželi míč více na svých kopačkách a dostávali se na dostřel Štěpánkovi svatyně. Obrany obou mužstev s plynoucím časem pracovali stále bezchybně a žádné vyložené brankové příležitosti se neobjevovaly. Až v 69. min. se Pejchovi podařilo šikovně prostrčit míč na volného Polzera a ten se v zakončení nemýlil.

Závěr zápasu ovlivnilo vyloučení hostujícího Ryšavého a tak se žádný velký tlak Křičenských nekonal. V závěru se zranil i střídající Pallas a tak oba týmy dohrávaly o deseti lidech.

Z utkání kde dominovaly hlavně bezchybné obrany, tak nakonec zůstávají tři důležité body ve Dřítči.

Pochvalu za bojovnost si zaslouží celé domácí mužstvo!

Komentáře nejsou povoleny.