DŘÍTEČ „A“ – HOLICE „B“ 2:3 (1:2)

DŘÍTEČ „A“ – HOLICE „B“

Výsledek: 2:3 (1:2)

Branky za domácí: Frinta (10.), Pejcha (81.) min.

Za hosty: Tlučhoř (5.), Krpata 2x (29. a 79.) min.

Rozhodčí : Čermák, Rázek, Orem.

ŽK – 4:1

ČK – 0

Diváků: 56

Sestava domácích: Frinta, Horáček,Vrážel, Bednář, Štěrba, Blahota (Vondrouš T. 79.), Pejcha, Daněk, Skřivánek, Kušnír, Bureš.

Sestava hostí: Sedlák, Klasovitý, Sochůrek, Valenta, Matyáš (80. Záhrobský), Tláskal, Krpata J., Velinský J., Velinský T., Tlučhoř (89. Kudrna), Kovařík (90. Strnad).

Dřítečtí prohráli pátý!! domácí zápas po sobě, ale nutno říct, že úplně zbytečně. Stalo se již tradicí, že si nechají vstřelit první branku a pak soupeře složitě dohánějí.

V 5. min. si našel odražený míč ve vápně osamocený Tlučhoř a bez problémů ho uklidil za levou tyč domácí branky. 10. min. přinesla kuriozní vyrovnávací gól, když dlouhý výkop z rukou Frinty přeskočil vyběhnutého kolegu Sedláka a skončil v síti. Tento moment vlil do žil Dřítečských potřebné síly a střelám Skřivánka s Kušnírem moc nescházelo, aby zapadly do holické brány.

Bohužel ve 29. min. si hostující Krpata našel za domácí obranou propadlý míč a pohodlně zvýšil vedení Holic na 1:2.

Ve druhé půli začali Dřítečtí lépe kombinovat, zvýšili pohyb a tím dostávali hosty pod velký tlak. Paní „Štěstěna“ však stála pevně na straně hostí, kteří přežili sérii rohových a trestných kopů, kdy jejich obrana odvracela míč doslova z brankové čáry. V zahazování gólovek se nejvíce „dařilo“ domácímu Blahotovi, který by neskóroval snad ani do půlnoci. . . . .

Rozhodující moment zápasu přišel v 79. min. v době největšího náporu Dřítečských. Hosté zahráli dlouhý aut z poloviny hřiště a protože jeden z domácích obránců na situaci nereagoval, tak přišel trest v podobě druhého gólu J. Krpaty.

Tečku za kvalitní utkáním udělal v 81. min. pěknou střelou k tyči záložník Pejcha. Pak už se Dřítečským i přes velkou snahu vyrovnat nepodařilo.

Komentáře nejsou povoleny.