Branky za domácí: Kušnír z penalty (52. min.).

Za hosty: Stehno D. 2x (10. a 56.), Šmarda T. 2x (64. a 82.), Jukl (33. min.).

Rozhodčí : Petr, Dostál, Urbánek.

ŽK – 1:7

ČK – 0:1 Voříšek M., (43. min.) po druhé ŽK.

Diváků: 70

Sestava domácích: Frinta, Horáček, Bednář, Trojan, Hájek (65.Sleha), Turyna, Pejcha, Daněk, Henneberg (76. Žána), Bureš, Kušnír.

Sestava hostí: Šmarda D., Bílek, Vladyka, Voříšek, Kuta, Stehno T. (84. Chvojka), Stehno D., Němec (90. Kopečný), Šmíd (46. Marek), Jukl (79. Svoboda), Šmarda T. (82. Ťopek).

Mizerná personální situace domácího „Áčka“ vyvrcholila právě v tomto zápase a tak velký dík patří všem hráčům „B“ týmu za doplnění sestavy.

I přes tyto komplikace začali Dřítečtí aktivně, dostávali se do blízkosti Šmardovi brány, ale zakončení jejich akcí, bylo většinou nepřesné. Naopak obě dvě Dražkovické střely vyprodu-kované za 1. poločas, skončily za Frintovými zády.

Co ovšem neslouží ke cti hostím je až přehnaně tvrdá hra, kterou produkovali po celé utkání. Chvílemi to vypadalo, že trenér Dražkovic vyhlásil odměnu za „ulovení“ domácího štírka Pejchy na kterém se „vyžlutilo“ několik hráčů. Rozhodčí mají chránit zdraví fotbalistů a v tomto případě to p. Petrovi trvalo zbytečně dlouho.

Když v 52. min. snížil z penalty Kušnír na 1:2, tak to chvíli vypadalo, že se domácí poženou za vyrovnáním. Ovšem po třetím gólu Dražkovických hrajících již jen o deseti, se Dřítečtí nepochopitelně sesypali a inkasovali ještě další dvě branky!! Výkon v druhém poločase si domácí rozhodně „za rámeček“ nedají a nebýt Frinty, mohlo konečné skóre vypadat ještě mnohem hůře.