Chvojenec „B“ – Dříteč „B“ 1:5 (1:4)

Sestava Dřítče: Báča – Dibelka, Vondra, Vosyka, Pošva – Flídr, Mužík, Pečínka, Menšl – Vondrouš – Kašík

Střídání Dřítče: Vávra, Zezulka, Hořeňovský

Branky Dřítče: 2x Pečinka, Kašík, Pošva, Zezulka

A vítězná jízda pokračuje. Již v třetí minutě vrátil odražený roh z 25metrů Pošva na bránu a domácí gólman musel zpytovat svědomí. Rychlý gól nás trochu uspokojil a v 6 min, kdy Dibelka vypustil návrat s hráčem Báča věděl, že se nuly v Dřítečské brance opět nedočká. (1-1) V 10min se krásně uvolnil Kašík, který sám postupoval na bránu, první střelou si o golmana narazil a z dorážky dloubákem neminul.(1-2) Ve 23min došlo ke střídání, kdy trochu mdlého Menšla nahradil na levé straně Vávra aby po 3minutách na hřišti sám postupoval na bránu a tradičně se na úrovni penalty nikým neatakován skácel jako podťaty místo aby zakončil. V 31 min Pečínka z přímého kopu skrze zeď navýšil na 1-3 a potom přišla jeho střela která vstoupí do dějin Dřítečské kopané. Z levé strany se po vzoru Kušníra točil kolem vápna a potom k překvapení všech vystřelil PRAVOU!!! nohou k tyči. A jeho první střela v životě pravačkou zapadla do sítě. 1-4 V 55min nahradil supějícího Dibelku Zezulka,v 63min Hořenovský Vondrouše. V 74min jsme kopali trestný kop skoro z rohu, a Kašík s kopajícím Flídrem krásně sehráli domluvený signál,míč prošel celým vápnem a Zezulka dle motta přišel,viděl, zvítězil, zavěsil do šibenice (1-5) v 82min nahradil Zakopal Kašíka a skoro již tradičně se dostal do gólové šance kterou neproměnil. Hosté už do konce drželi náskok, a tak jedině krásná přihrávka Vávry na rozběhnutého útočníka zahřála Báču v brance. V utkání šli hosté za svým, hlavně proměňováním šanci, avšak měli velké problémy s pokrytím protihráčů při bránění rohových kopů, a jen díky několika výborným zákrokům Báči z nich neobdrželi branku. Zápas zaujal i kartami kdy poměr 1-5 je dost vysoký. Vynikli běhavý Kašík s Flídrem a obě áčkové posily Báča s Pečínkou. Béčko má po 9 zápasech neuvěřitelných 21 bodu a i nadále drží třetí příčku. Jen tak dál. Příští týden přivítáme v neděli doma v 15,30 Litětiny B.